Rzecznik prasowy – poszukiwany

Agencja Intergo dla swojego klienta, wiodącego producenta z branży FMCG poszukuje rzecznika prasowego.

Zakres obowiązków

– utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami

– reprezentacja firmy w mediach

– tworzenie artykułów promujących markę

– tworzenie strategii PR

– nadzór nad zespołem PR

Wymagania

– minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku rzecznika prasowego

– znajomość branży FMCG

– umiejętność zarządzania ludźmi

Zainteresowanych prosimy o kontakt: alicja.majewska@integro.pl

Specjalistę Media Relations – zatrudnię (Legnica)

Zatrudnię od zaraz specjalistę media relations, który zajmie się budową relacji z lokalnymi mediami, dla nowo powstałej firmy z branży produkcyjnej.

Wymagania:

– Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

– Lekkie pióro

– Przyjemna prezencja

– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferuję:

– umowę o pracę na czas nieokreślony

– wszelkie niezbędne do pracy narzędzia

– atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt: Mariusz Winiarski mobil. 889 450 342

Kreatywny copywriter do zespołu PR

Agencja marketingu i PR poszukuje kandydata na stanowisko kreatywny copywriter.

Nie traktujemy hasła kreatywny pobłażliwie, ale ma ono dla nas ogromne znaczenie, dlatego zapraszamy tylko osoby o odjechanych i niesztampowych pomysłach.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pisanie zachęcających dla czytelników artykułów odnośnie produktów naszych Klientów. Nie szukamy osoby o „lekkim piórze” szukamy kogoś kto potrafi słowem sprawić, że przed oczami czytelnika pojawiają się niesamowite scenerie i zajmujące zdarzenia.

Oferujemy umową o pracę oraz ciekawy system dodatkowego wynagrodzenia za innowacyjne podejście do tematu. Jaki? Tego dowiesz się aplikując na adres: małgorzata@pragency.pl