W ofercie co poniektórych firm i agencji reklamowych można znaleźć bardzo atrakcyjną usługę, jaką jest filmowanie z powietrza. Tego rodzaju usługa, jak dowiedzieliśmy się od przedstawiciela flydron.pl , sprawdza się w przypadku bardzo wielu różnorodnych okoliczności, a gruby klientów ją zainteresowanych są bardzo różne.

Przede wszystkim filmowaniem z powietrza bardzo często interesują się osoby, właściciele firm i organizacji, które chcą stworzyć atrakcyjną i skuteczną kampanię reklamową. Wówczas dzięki taki zaawansowanym technikom można zmontować bardzo ciekawy spot reklamowy i stworzyć przyciągające uwagę kampanię reklamową, która na pewno korzystnie wpłynie na obroty firmy.

Filmowanie z powietrza może również pozwolić na efektowne udokumentowane takich okoliczności jak imprezy plenerowe, duże imprezy biznesowe, targi.

Ponadto na skorzystanie z takiego właśnie filmowania z powietrza często decydują się osoby organizujące ślub czy wesele, które chcą upamiętnić jak najlepiej ten ważny dzień.

Jak zatem widać, zastosowanie takiej technologii może być bardzo różnorodne. Różne bywają także ceny tej usługi, a są one zależne od wielu czynników, takich jak rodzaj okoliczności, ilość materiału itd.

Filmowanie z powietrza – rodzaj pakietu Przykładowa cena
15 minut nagrania, 1 h na planie, kilkanaście zdjęć – MINI ok. 500 zł
60 minut nagrania, 4 h na planie, ok. 100 zdjęć – STANDARD ok. 1000 zł
120 minut nagrania, 8 h na planie, ok. 200 zdjęć – PREMIUM ok. 1500 zł